Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej W Brzesku - Pediatra NFZ


SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

Czasy oczekiwania na świadczenia w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Poradnia Zaburzeń I Wad Rozwojowych Dzieci 3 lipca 2025

PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68,  BRZESKO
UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68, BRZESKO , Małopolskie
tel. +48 14 662 14 66

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA znajduje się winda?
Nie
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA znajduje się parking?
Nie
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Poradnia Zaburzeń I Wad Rozwojowych Dzieci


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 3 lipca 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 3 lipca 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Pediatra NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Poradnia Zaburzeń I Wad Rozwojowych Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 3 lipca 2025

    Średni czas oczekiwania:

    16

    Liczba pacjentów w kolejce:

    1

    Specjalizacja:

    Pediatra NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PATOLOGII NOWORODKA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Zaburzeń I Wad Rozwojowych Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 3 lipca 2025

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

ODDZIAŁ DZIECIĘCY

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
ODDZIAŁ DZIECIĘCY - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W BRZESKU - UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68,  BRZESKO
UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 68, BRZESKO , Małopolskie