Prywatna Praktyka Okulistyczna Elżbieta Tomczak-Sobkowska - Okulista dziecięcy NFZ


PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA

Czasy oczekiwania na świadczenia w PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Świadczenia Z Zakresu Okulistyki 2 kwietnia 2026

PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN - PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN - PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - UL. JAGIELLOŃSKA 2,  KOSTRZYN NAD ODRĄ
UL. JAGIELLOŃSKA 2, KOSTRZYN NAD ODRĄ , Lubuskie
tel. +48 95 752 40 70

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN znajduje się winda?
Tak
Czy przy PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN znajduje się parking?
Tak
Czy przy PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do PRYWATNA PRAKTYKA OKULISTYCZNA ELŻBIETA TOMCZAK-SOBKOWSKA - PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Świadczenia Z Zakresu Okulistyki


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 2 kwietnia 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 2 kwietnia 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Okulista dziecięcy NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Okulistyki na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 2 kwietnia 2026

    Średni czas oczekiwania:

    Liczba pacjentów w kolejce:

    brak danych

    Specjalizacja:

    Okulista dziecięcy NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA OKULISTYCZNA - KOSTRZYN na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Okulistyki na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 2 kwietnia 2026

    Średni czas oczekiwania:

    Liczba pacjentów w kolejce:

    brak danych

PORADNIA OKULISTYCZNA

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA OKULISTYCZNA
UL. JAGIELLOŃSKA 2, KOSTRZYN NAD ODRĄ , Lubuskie