Uniwersytecki Szpital Dziecięcy W Lublinie - Neonatolog NFZ


UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Oddział Niemowlęcy 9 lutego 2024

ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT - UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT - UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - PROF. ANTONIEGO GĘBALI 6,  LUBLIN
PROF. ANTONIEGO GĘBALI 6, LUBLIN , Lubelskie
tel. 081-7185371

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT znajduje się winda?
Tak
Czy przy UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT znajduje się parking?
Nie
Czy przy UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Oddział Niemowlęcy


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to piątek, 9 lutego 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to piątek, 9 lutego 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Neonatolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Oddział Niemowlęcy na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    piątek, 9 lutego 2024

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    Neonatolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Oddział Niemowlęcy na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    piątek, 9 lutego 2024

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

ODDZIAŁ PATOLOGII NOWORODKÓW

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
ODDZIAŁ PATOLOGII NOWORODKÓW - UNIWERSYTECKI SZPITAL DZIECIĘCY W LUBLINIE - PROF. ANTONIEGO GĘBALI 6,  LUBLIN
PROF. ANTONIEGO GĘBALI 6, LUBLIN , Lubelskie

ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT I PEDIATRII

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
ODDZIAŁ PATOLOGII NIEMOWLĄT I PEDIATRII
PROF. ANTONIEGO GĘBALI 6, LUBLIN , Lubelskie