Copernicus Podmiot Leczniczy Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Nefrolog NFZ


COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czasy oczekiwania na świadczenia w COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Leczenie Choroby Fabry'Ego 28 października 2025

ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY - COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY - COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ALEJA JANA PAWŁA II 50,  GDAŃSK
ALEJA JANA PAWŁA II 50, GDAŃSK , Pomorskie
tel. +48 58 768 46 61

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY znajduje się winda?
Tak
Czy przy COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY znajduje się parking?
Tak
Czy przy COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Leczenie Choroby Fabry'Ego


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 28 października 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 28 października 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Nefrolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Leczenie Choroby Fabry'Ego na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 28 października 2025

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    Nefrolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Leczenie Choroby Fabry'Ego na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 28 października 2025

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY - COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. NOWE OGRODY 1-6,  GDAŃSK
UL. NOWE OGRODY 1-6, GDAŃSK , Pomorskie

STACJA DIALIZ

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
STACJA DIALIZ - COPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ALEJA JANA PAWŁA II 50,  GDAŃSK
ALEJA JANA PAWŁA II 50, GDAŃSK , Pomorskie

KLINICZNY ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
KLINICZNY ODDZIAŁ NEUROLOGICZNY GDAŃSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO
ALEJA JANA PAWŁA II 50, GDAŃSK , Pomorskie

PORADNIA NEFROLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA NEFROLOGICZNA
ALEJA JANA PAWŁA II 50, GDAŃSK , Pomorskie