Specjalistyczny Szpital Im. E. Szczeklika W Tarnowie - Lekarz chorób zakaźnych NFZ


SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Dla Dzieci 23 lipca 2022 Brak danych

ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI - SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI - SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - SZPITALNA 13,  TARNÓW
SZPITALNA 13, TARNÓW , Małopolskie
tel. (014)631 03 10

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI znajduje się winda?
Tak
Czy przy SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI znajduje się parking?
Nie
Czy przy SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Dla Dzieci


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to sobota, 23 lipca 2022) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to sobota, 23 lipca 2022) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Lekarz chorób zakaźnych NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Dla Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    sobota, 23 lipca 2022

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    Lekarz chorób zakaźnych NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    ODDZIAŁ OBSERWACYJNO-ZAKAŹNY DZIECI na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Dla Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    sobota, 23 lipca 2022

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

ODDZIAŁ PEDIATRII Z PODODDZIAŁEM CHORÓB ZAKAŹNYCH DZIECI

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
ODDZIAŁ PEDIATRII Z PODODDZIAŁEM CHORÓB ZAKAŹNYCH DZIECI - SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - UL. SZPITALNA 13,  TARNÓW
UL. SZPITALNA 13, TARNÓW , Małopolskie

PORADNIA CHORÓB ZAKAŹNYCH DLA DZIECI

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA CHORÓB ZAKAŹNYCH DLA DZIECI - SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. E. SZCZEKLIKA W TARNOWIE - UL. SZPITALNA 13,  TARNÓW
UL. SZPITALNA 13, TARNÓW , Małopolskie