Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Rypinie - Leczenie uzależnień NFZ


SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA TERAPII UZALEōNIEŃ OD ALKOHOLU Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia 5 stycznia 2023 Brak danych
PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia 3 stycznia 2023 Brak danych

PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - 3 MAJA 2,  RYPIN
3 MAJA 2, RYPIN , Kujawsko-pomorskie
tel. 54 2308 612

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się winda?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się parking?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALEĹŤNIEŃ OD ALKOHOLU?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 5 stycznia 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 5 stycznia 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Leczenie uzależnień NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA TERAPII UZALEōNIEŃ OD ALKOHOLU na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 5 stycznia 2023

    Średni czas oczekiwania:

    12

    Liczba pacjentów w kolejce:

    4

    Specjalizacja:

    Leczenie uzależnień NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA TERAPII UZALEōNIEŃ OD ALKOHOLU na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 5 stycznia 2023

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - 3 MAJA 2,  RYPIN
3 MAJA 2, RYPIN , Kujawsko-pomorskie
tel. 54 2308 612

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się winda?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się parking?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 stycznia 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 stycznia 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Leczenie uzależnień NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 stycznia 2023

    Średni czas oczekiwania:

    12

    Liczba pacjentów w kolejce:

    4

    Specjalizacja:

    Leczenie uzależnień NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA TERAPII UZALENIEŃ OD ALKOHOLU na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Terapii Uzależnienia Od Alkoholu I Współuzależnienia na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 stycznia 2023

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

PORADNIA TERAPII UZALEŻNIEŃ OD ALKOHOLU

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA TERAPII UZALEŻNIEŃ OD ALKOHOLU - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYPINIE - 3 MAJA 2,  RYPIN
3 MAJA 2, RYPIN , Kujawsko-pomorskie