"Miedziowe Centrum Zdrowia" S.A. W Lubinie - Kardiolog NFZ


"MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA KARDIOLOGICZNA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Świadczenia Z Zakresu Kardiologii 2 czerwca 2026

PORADNIA KARDIOLOGICZNA - "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA KARDIOLOGICZNA - "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - UL. SPORTOWA 1B,  GŁOGÓW
UL. SPORTOWA 1B, GŁOGÓW , Dolnośląskie
tel. +48 76 723 15 30

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - PORADNIA KARDIOLOGICZNA znajduje się winda?
Tak
Czy przy "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - PORADNIA KARDIOLOGICZNA znajduje się parking?
Tak
Czy przy "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - PORADNIA KARDIOLOGICZNA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - PORADNIA KARDIOLOGICZNA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do "MIEDZIOWE CENTRUM ZDROWIA" S.A. W LUBINIE - PORADNIA KARDIOLOGICZNA?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Świadczenia Z Zakresu Kardiologii


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 2 czerwca 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 2 czerwca 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Kardiolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA KARDIOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 2 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    44

    Liczba pacjentów w kolejce:

    159

    Specjalizacja:

    Kardiolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA KARDIOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 2 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    14

    Liczba pacjentów w kolejce:

    10