Pzu Zdrowie Spółka Akcyjna - Endokrynolog NFZ


PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA

Czasy oczekiwania na świadczenia w PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Świadczenia Z Zakresu Endokrynologii 3 czerwca 2024

PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA - PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA - PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - GÓRNOŚLĄSKA 4A,  WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
GÓRNOŚLĄSKA 4A, WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE , Mazowieckie
tel. 22 378 12 13 tel. 22 378 12 14

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA znajduje się winda?
Nie
Czy przy PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA znajduje się parking?
Nie
Czy przy PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA?

Lista udzielanych świadczeń na NFZ:
  • Świadczenia Z Zakresu Endokrynologii


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to poniedziałek, 3 czerwca 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to poniedziałek, 3 czerwca 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    Endokrynolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Endokrynologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 3 czerwca 2024

    Średni czas oczekiwania:

    131

    Liczba pacjentów w kolejce:

    93

    Specjalizacja:

    Endokrynolog NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA ENDYKRYNOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Endokrynologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 3 czerwca 2024

    Średni czas oczekiwania:

    53

    Liczba pacjentów w kolejce:

    15

PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny — ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ENDOKRYNOLOGICZNA - PZU ZDROWIE SPÓŁKA AKCYJNA - GÓRNOŚLĄSKA 4A,  WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE
GÓRNOŚLĄSKA 4A, WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE , Mazowieckie