"Medica Centrum" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - NFZ Pszczyna


"MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czasy oczekiwania na świadczenia w "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu

PORADNIA DIABETOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA DIABETOLOGICZNA - "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. SŁONECZNA 4,  PSZCZYNA
Adres i kolejka na NFZ do "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA DIABETOLOGICZNA
UL. SŁONECZNA 4, PSZCZYNA , Śląskie

PORADNIA NEUROLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA NEUROLOGICZNA - "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. SŁONECZNA 4,  PSZCZYNA
Adres i kolejka na NFZ do "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA NEUROLOGICZNA
UL. SŁONECZNA 4, PSZCZYNA , Śląskie

PORADNIA ALERGOLOGICZNA DLA DZIECI

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ALERGOLOGICZNA DLA DZIECI - "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. SŁONECZNA 4,  PSZCZYNA
Adres i kolejka na NFZ do "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA ALERGOLOGICZNA DLA DZIECI
UL. SŁONECZNA 4, PSZCZYNA , Śląskie

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ALERGOLOGICZNA - "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. SŁONECZNA 4,  PSZCZYNA
Adres i kolejka na NFZ do "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA ALERGOLOGICZNA
UL. SŁONECZNA 4, PSZCZYNA , Śląskie

PORADNIA DERMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA DERMATOLOGICZNA - "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - UL. SŁONECZNA 4,  PSZCZYNA
Adres i kolejka na NFZ do "MEDICA CENTRUM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA DERMATOLOGICZNA
UL. SŁONECZNA 4, PSZCZYNA , Śląskie