Voxel Spółka Akcyjna - NFZ Czeladź


VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA

Czasy oczekiwania na świadczenia w VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Tomografia Komputerowa 10 czerwca 2026

PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ - VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ
Adres i kolejka na NFZ do VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ
UL. SZPITALNA 40, CZELADŹ , Śląskie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ znajduje się winda?
Nie
Czy przy VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ znajduje się parking?
Nie
Czy przy VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Tomografia Komputerowa


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to środa, 10 czerwca 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to środa, 10 czerwca 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Tomografia Komputerowa na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    środa, 10 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    12

    Liczba pacjentów w kolejce:

    889

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Tomografia Komputerowa na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    środa, 10 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    17

    Liczba pacjentów w kolejce:

    250

PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ W CZELADZI

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ W CZELADZI
Adres i kolejka na NFZ do VOXEL SPÓŁKA AKCYJNA - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ W CZELADZI
UL. SZPITALNA 40, CZELADŹ , Śląskie