Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Moczary - NFZ Ustrzyki Dolne


NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY

Czasy oczekiwania na świadczenia w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej 13 sierpnia 2024
OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej 6 listopada 2023

REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA
UL. 1 MAJA 14, USTRZYKI DOLNE , Podkarpackie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA znajduje się winda?
Nie
Czy przy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA znajduje się parking?
Nie
Czy przy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 13 sierpnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 13 sierpnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 13 sierpnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    80

    Liczba pacjentów w kolejce:

    29

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    REHABILITACJA OGÓLNOUSTROJOWA DZIENNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 13 sierpnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    51

    Liczba pacjentów w kolejce:

    12

OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - UL. 1 MAJA 14,  USTRZYKI DOLNE
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ
UL. 1 MAJA 14, USTRZYKI DOLNE , Podkarpackie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ znajduje się winda?
Nie
Czy przy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ znajduje się parking?
Tak
Czy przy NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MOCZARY - OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to poniedziałek, 6 listopada 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to poniedziałek, 6 listopada 2023) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 6 listopada 2023

    Średni czas oczekiwania:

    50

    Liczba pacjentów w kolejce:

    43

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    OŚRODEK REHABILITACJI LECZNICZEJ DZIENNEJ na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Zakład/Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej Dziennej na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 6 listopada 2023

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0