Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej W Rymanowie - NFZ Klimkówka


SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci 3 grudnia 2024
Poradnia Psychologiczna 3 grudnia 2024

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA - SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA - SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - UL. KASZTANOWA 30,  KLIMKÓWKA
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA
UL. KASZTANOWA 30, KLIMKÓWKA , Podkarpackie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA znajduje się winda?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA znajduje się parking?
Tak
Czy przy SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 grudnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 grudnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PSYCHOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 grudnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    Liczba pacjentów w kolejce:

    brak danych

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PSYCHOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Psychologiczna Dla Dzieci na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 grudnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    Liczba pacjentów w kolejce:

    brak danych

  • Poradnia Psychologiczna


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 grudnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to wtorek, 3 grudnia 2024) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PSYCHOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Psychologiczna na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 grudnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    PORADNIA PSYCHOLOGICZNA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Psychologiczna na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    wtorek, 3 grudnia 2024

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI - SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - UL. KASZTANOWA 30,  KLIMKÓWKA
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W RYMANOWIE - PORADNIA PSYCHOLOGICZNA DLA DZIECI
UL. KASZTANOWA 30, KLIMKÓWKA , Podkarpackie