Grupa Zdrowie Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - NFZ Płońsk


GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czasy oczekiwania na świadczenia w GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
GABINET KARDIOLOGICZNY Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Świadczenia Z Zakresu Kardiologii 29 czerwca 2026 tel. 22 749 10 30
GABINET GASTROENTEROLOGICZNY Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Poradnia Gastroenterologiczna 20 lutego 2025
Świadczenia Z Zakresu Gastroenterologii 10 grudnia 2025

GABINET KARDIOLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

GABINET KARDIOLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY znajduje się winda?
Nie
Czy przy GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY znajduje się parking?
Tak
Czy przy GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET KARDIOLOGICZNY?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Świadczenia Z Zakresu Kardiologii


    Czas oczekiwania na NFZ, jeśli Twój przypadek to przypadek stabilny

    Czas oczekiwania do Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ w przypadku stabilnym to około:
    15 dni (środa, 12 sierpnia 2026)

    Specjalista, który najprawdopodobniej udziela tego świadczenia na NFZ to:


    Jeśli Twój stan zdrowia nie wymaga udzielenia świadczenia w trybie pilnym lub nagłym to średni czas oczekiwania pacjentów w ostatnim czasie wynosił około 538 dni. Według wyliczeń (wykonanych na podstawie raportu świadczeniodawcy pobranego z NFZ) aktualnie czas oczekiwania wynosi około 15 dni. Oznacza to, że najszybszy szacunkowy termin w jakim GABINET KARDIOLOGICZNY (Świadczenia Z Zakresu Kardiologii) w miejscowości PŁOŃSK może zrealizować świadczenie będzie w okolicach 12 sierpnia 2026.
    W miesiącu sprawozdawczym wykonano 0 świadczeń na NFZ i o tyle teoretycznie może skrócić się kolejka w ciągu miesiąca. Świadczenia Z Zakresu Kardiologii ma zapisanych w kolejce na NFZ 203 osób.
    Dane o wolnych wizytach na NFZ zostały ostatnio sprawdzone 29 czerwca 2026.

    Data przygotowania przez świadczeniodawcę danych o prezentowanych terminach najszybszych świadczeń na NFZ to piątek, 26 czerwca 2026.
    Miesiąc aktualizacji danych dotyczących liczby osób wpisanych na listę oczekujących na świadczenie zdrowotne, liczby osób skreślonych w ciągu miesiąca z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia oraz średniej liczby dni oczekiwania na świadczenie zdrowotne to 05.2026.

    Czas oczekiwania na NFZ, jeśli Twój przypadek to przypadek pilny

    Czas oczekiwania do Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ w przypadku pilnym to około:
    3 dni (piątek, 31 lipca 2026)

    Specjalista, który najprawdopodobniej udziela tego świadczenia na NFZ to:


    Jeśli Twój stan zdrowia wymaga pilnego działania, to świadczenie możliwe będzie najprawdopodobniej najszybciej za 3 dni czyli po 31 lipca 2026. Na udzielenie świadczenia w trybie pilnym na NFZ oczekuje 2 osób.
    Dane o wolnych wizytach na NFZ zostały ostatnio sprawdzone w NFZ 29 czerwca 2026.
    Prezentowane terminy zostały zaktualizowane przez świadczeniodawcę 26 czerwca 2026.
    Miesiąc aktualizacji danych dotyczących liczby osób wpisanych na listę oczekujących na świadczenie zdrowotne na NFZ, liczby osób skreślonych w ciągu miesiąca z listy oczekujących z powodu udzielenia świadczenia na NFZ oraz średniej liczby dni oczekiwania na świadczenie zdrowotne na NFZ to 05.2026.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET KARDIOLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 29 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    538

    Liczba pacjentów w kolejce:

    203

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET KARDIOLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    poniedziałek, 29 czerwca 2026

    Średni czas oczekiwania:

    2

    Liczba pacjentów w kolejce:

    2

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

GABINET GASTROENTEROLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY znajduje się winda?
Nie
Czy przy GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY znajduje się parking?
Tak
Czy przy GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET GASTROENTEROLOGICZNY?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Poradnia Gastroenterologiczna


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 20 lutego 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 20 lutego 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET GASTROENTEROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Gastroenterologiczna na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 20 lutego 2025

    Średni czas oczekiwania:

    38

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET GASTROENTEROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Poradnia Gastroenterologiczna na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 20 lutego 2025

    Średni czas oczekiwania:

    3

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

  • Świadczenia Z Zakresu Gastroenterologii


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to środa, 10 grudnia 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to środa, 10 grudnia 2025) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET GASTROENTEROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Gastroenterologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    środa, 10 grudnia 2025

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    GABINET GASTROENTEROLOGICZNY na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Gastroenterologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    środa, 10 grudnia 2025

    Średni czas oczekiwania:

    0

    Liczba pacjentów w kolejce:

    0

GABINET OTOLARYNGOLOGICZNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET OTOLARYNGOLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET OTOLARYNGOLOGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

GABINET CHIRURGICZNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET CHIRURGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET CHIRURGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

GABINET REUMATOLOGICZNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET REUMATOLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET REUMATOLOGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

GABINET ALERGOLOGICZNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET ALERGOLOGICZNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET ALERGOLOGICZNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie

GABINET REHABILITACYJNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET REHABILITACYJNY - GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HENRYKA SIENKIEWICZA 7,  PŁOŃSK
Adres i kolejka na NFZ do GRUPA ZDROWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - GABINET REHABILITACYJNY
HENRYKA SIENKIEWICZA 7, PŁOŃSK , Mazowieckie