Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej As-Med - NFZ Mińsk Mazowiecki


NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED

Czasy oczekiwania na świadczenia w NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu

PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A,  MIŃSK MAZOWIECKI
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A, MIŃSK MAZOWIECKI , Mazowieckie

PORADNIA OKULISTYCZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA OKULISTYCZNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A,  MIŃSK MAZOWIECKI
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - PORADNIA OKULISTYCZNA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A, MIŃSK MAZOWIECKI , Mazowieckie

PORADNIA NEUROLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA NEUROLOGICZNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A,  MIŃSK MAZOWIECKI
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - PORADNIA NEUROLOGICZNA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A, MIŃSK MAZOWIECKI , Mazowieckie

PORADNIA REUMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA REUMATOLOGICZNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A,  MIŃSK MAZOWIECKI
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - PORADNIA REUMATOLOGICZNA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A, MIŃSK MAZOWIECKI , Mazowieckie

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ALERGOLOGICZNA - NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A,  MIŃSK MAZOWIECKI
Adres i kolejka na NFZ do NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ AS-MED - PORADNIA ALERGOLOGICZNA
JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO 1A, MIŃSK MAZOWIECKI , Mazowieckie