Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Kołbieli - NFZ Kołbiel


SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI

Czasy oczekiwania na świadczenia w SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu

GABINET STOMATOLOGII

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET STOMATOLOGII - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - SZKOLNA 3,  KOŁBIEL
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - GABINET STOMATOLOGII
SZKOLNA 3, KOŁBIEL , Mazowieckie

GABINET GINEKOLOGICZNY

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET GINEKOLOGICZNY - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - SZKOLNA 3,  KOŁBIEL
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - GABINET GINEKOLOGICZNY
SZKOLNA 3, KOŁBIEL , Mazowieckie

GABINET REHABILITACJI

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET REHABILITACJI - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - SZKOLNA 3,  KOŁBIEL
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - GABINET REHABILITACJI
SZKOLNA 3, KOŁBIEL , Mazowieckie

GABINET FIZYKOTERAPII_1

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
GABINET FIZYKOTERAPII_1 - SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - SZKOLNA 3,  KOŁBIEL
Adres i kolejka na NFZ do SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W KOŁBIELI - GABINET FIZYKOTERAPII_1
SZKOLNA 3, KOŁBIEL , Mazowieckie