Centrum Medyczne "Internus" Spółka Z O.o. Przychodnie - NFZ Puławy


CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE

Czasy oczekiwania na świadczenia w CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu
SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA Przypadek pilny Przypadek stabilny Data aktualizacji Numer telefonu
Świadczenia Z Zakresu Kardiologii 28 maja 2026

SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA znajduje się winda?
Nie
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA znajduje się parking?
Tak
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Tak
Czy w CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Tak
Jak dojechać do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:
  • Świadczenia Z Zakresu Kardiologii


    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku stabilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 28 maja 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Niestety posiadane przez nas dane o najszybszych wolnych terminach w przypadku pilnym są starsze niż miesiąc (data ostatniego poprawnego pobrania danych to czwartek, 28 maja 2026) co może oznaczać, że świadczeniodawca nie udziela już tego świadczenia.

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Stabilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 28 maja 2026

    Średni czas oczekiwania:

    56

    Liczba pacjentów w kolejce:

    34

    Specjalizacja:

    NFZ

    Miejsce udzielania świadczenia na NFZ:

    SPECJALISTYKA-KARDIOLOGIA na NFZ

    Rodzaj świadczenia na NFZ:

    Świadczenia Z Zakresu Kardiologii na NFZ

    Stan pacjenta:

    Przypadek Pilny

    Ostatnia aktualizacja danych (ostatnie sprawdzenie danych w NFZ):

    czwartek, 28 maja 2026

    Średni czas oczekiwania:

    21

    Liczba pacjentów w kolejce:

    18

SPECJALISTYKA- GASTROENTEROLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA- GASTROENTEROLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN. FIELDORFA NILA 16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA- GASTROENTEROLOGIA
GEN. FIELDORFA NILA 16, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA OTOLARYNGOLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA OTOLARYNGOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA OTOLARYNGOLOGIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA- PULMONOLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA- PULMONOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA- PULMONOLOGIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-OKULISTYCZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-OKULISTYCZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-OKULISTYCZNA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-NEUROLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-NEUROLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-NEUROLOGICZNA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA- UROLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA- UROLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN. FIELDORFA NILA 16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA- UROLOGIA
GEN. FIELDORFA NILA 16, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA GIN.POŁ.

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA GIN.POŁ. - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA GIN.POŁ.
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-ZDROWIE PSYCHICZNE

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-ZDROWIE PSYCHICZNE - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-ZDROWIE PSYCHICZNE
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-PRELUKSACJA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-PRELUKSACJA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-PRELUKSACJA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-GIN.POŁ.2

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-GIN.POŁ.2 - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-GIN.POŁ.2
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-CHIRURGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-CHIRURGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-CHIRURGIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

PRACOWNIA ENDOSKOPII

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA ENDOSKOPII - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN. FIELDORFA NILA 16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PRACOWNIA ENDOSKOPII
GEN. FIELDORFA NILA 16, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-LOGOPEDIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-LOGOPEDIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-LOGOPEDIA
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA- PROKTOLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA- PROKTOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN. FIELDORFA NILA 16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA- PROKTOLOGIA
GEN. FIELDORFA NILA 16, PUŁAWY , Lubelskie

PORADNIA ALERGOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ALERGOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - WOJSKA POLSKIEGO 1/16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA ALERGOLOGICZNA
WOJSKA POLSKIEGO 1/16, PUŁAWY , Lubelskie

PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA STOMATOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - WOJSKA POLSKIEGO 1/16,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA STOMATOLOGICZNA
WOJSKA POLSKIEGO 1/16, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-DERMATOLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-DERMATOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-DERMATOLOGIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-ORTOPEDIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-ORTOPEDIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-ORTOPEDIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-REUMATOLOGIA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-REUMATOLOGIA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-REUMATOLOGIA
GEN.FIELDORFA ,,NILA" 10, PUŁAWY , Lubelskie

SPECJALISTYKA-CH.NACZYŃ

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
SPECJALISTYKA-CH.NACZYŃ - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - SPECJALISTYKA-CH.NACZYŃ
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

PORADNIA DIABETOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

PORADNIA DIABETOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - AL.KROLEWSKA 15,  PUŁAWY
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA
AL.KROLEWSKA 15, PUŁAWY , Lubelskie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA znajduje się winda?
Nie
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA znajduje się parking?
Nie
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do CENTRUM MEDYCZNE "INTERNUS" SPÓŁKA Z O.O. PRZYCHODNIE - PORADNIA DIABETOLOGICZNA?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ: