Centrum Medyczne Luxmed Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością - NFZ Lublin


CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czasy oczekiwania na świadczenia w CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ udzielanych bezpłatnie w ramach NFZ
Świadczenie na NFZ Czas oczekiwania Ostatnia aktualizacja Numer telefonu

PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA - ORKANA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA - ORKANA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA - ORKANA
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA DIABETOLOGICZNA ZONE

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA DIABETOLOGICZNA ZONE - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ZWYCIĘSKA 6A,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA DIABETOLOGICZNA ZONE
ZWYCIĘSKA 6A, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA OTORYNOLARYNGOLOGICZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA PULMUNOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA PULMUNOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KRÓLEWSKA 11,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA PULMUNOLOGICZNA
KRÓLEWSKA 11, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA OKULISTYCZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA OKULISTYCZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA OKULISTYCZNA DLA DZIECI - KONCERTOWA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA NEUROLOGICZNA ORKANA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA NEUROLOGICZNA ORKANA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA NEUROLOGICZNA ORKANA
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA STOMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA STOMATOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA STOMATOLOGICZNA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ - KRÓLEWSKA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ - KRÓLEWSKA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KRÓLEWSKA 11,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA MEDYCYNY SPORTOWEJ - KRÓLEWSKA
KRÓLEWSKA 11, LUBLIN , Lubelskie

PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PRACOWNIA TOMOGRAFII KOMPUTEROWEJ
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA ONKOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA ONKOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA ONKOLOGICZNA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA NEUROLOGICZNA KONCERTOWA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA NEUROLOGICZNA KONCERTOWA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA NEUROLOGICZNA KONCERTOWA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA REHABILITACYJNA ZONA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA REHABILITACYJNA ZONA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ZWYCIĘSKA 6A,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA REHABILITACYJNA ZONA
ZWYCIĘSKA 6A, LUBLIN , Lubelskie

PRACOWNIA ENDOSKOPOWA - ORKANA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA ENDOSKOPOWA - ORKANA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PRACOWNIA ENDOSKOPOWA - ORKANA
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PRACOWNIA REZONANSU MAGNETYCZNEGO
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

HOSPICJUM DOMOWE - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce udzielania świadczeń na NFZ:

HOSPICJUM DOMOWE - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KRÓLEWSKA 11,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE
KRÓLEWSKA 11, LUBLIN , Lubelskie

Udogodnienia występujące w placówce

Czy w CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE znajduje się winda?
Nie
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE znajduje się parking?
Nie
Czy przy CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE znajduje się podjazd dla wózków inwalidzkich?
Nie
Czy w CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE znajduje się toaleta dla pacjentów?
Nie
Jak dojechać do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - HOSPICJUM DOMOWE?

Lista udzielanych świadczeń w ramach NFZ:

PORADNIA AUDIOLOGICZNA - KONCERTOWA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA AUDIOLOGICZNA - KONCERTOWA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA AUDIOLOGICZNA - KONCERTOWA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA HEMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA HEMATOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KONCERTOWA 4D,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA HEMATOLOGICZNA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ - ORKANA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ - ORKANA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ - ORKANA
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

OŚRODEK POBYTU DZIENNEGO ZONA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
OŚRODEK POBYTU DZIENNEGO ZONA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ZWYCIĘSKA 6A,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - OŚRODEK POBYTU DZIENNEGO ZONA
ZWYCIĘSKA 6A, LUBLIN , Lubelskie

PRACOWNIA FIZJOTERAPII ZONA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PRACOWNIA FIZJOTERAPII ZONA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ZWYCIĘSKA 6A,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PRACOWNIA FIZJOTERAPII ZONA
ZWYCIĘSKA 6A, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA HEMATOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA HEMATOLOGICZNA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - KRÓLEWSKA 11,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA HEMATOLOGICZNA
KRÓLEWSKA 11, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ DLA DZIECI - ORKANA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ DLA DZIECI - ORKANA - CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - WŁADYSŁAWA ORKANA 7,  LUBLIN
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA CHIRURGII URAZOWO-ORTOPEDYCZNEJ DLA DZIECI - ORKANA
WŁADYSŁAWA ORKANA 7, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA GINEKOLOGICZNA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA GINEKOLOGICZNA
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA GINEKOLOGICZNA
RADZIWIŁŁOWSKA 5, LUBLIN , Lubelskie

PORADNIA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA - KONCERTOWA

Ten adres może być nieaktualny - ostatnio pobrane dane z NFZ o terminach do placówki pod poniższym adresem nie zawierały informacji o najbliższym prawdopodobnym terminie udzielenia świadczenia na NFZ. Placówka mogła być przeniesiona, zlikwidowana lub wystąpił tymczasowy błąd w dostarczonych danych.
PORADNIA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA - KONCERTOWA
Adres i kolejka na NFZ do CENTRUM MEDYCZNE LUXMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - PORADNIA POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNA - KONCERTOWA
KONCERTOWA 4D, LUBLIN , Lubelskie