Ospen 1000 | Tabletki powlekane 1 000 000 IU | InPharm Sp. z o.o.


Tabletki powlekane 1 000 000 IU

Ospen 1000

InPharm Sp. z o.o.

Ospen 1000 to produkt leczniczy w postaci Tabletki powlekane o mocy 1 000 000 IU. Substancją czynną tego leku jest Phenoxymethylpenicillinum kalicum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.

Substancja czynna Phenoxymethylpenicillinum kalicum
Postać Tabletki powlekane
Moc 1 000 000 IU
Producent InPharm Sp. z o.o.
Dostępne opakowania 2 opakowania

Najważniejsze informacje o leku Ospen 1000

Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego)Ospen 1000
Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Ospen 1000?Powszechnie stosowana nazwa dla leku Ospen 1000 to Phenoxymethylpenicillinum kalicum.
W jakiej postaci wydawany jest lek Ospen 1000?Lek Ospen 1000 występuje w postaci Tabletki powlekane.
Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Ospen 1000?Za lek Ospen 1000 odpowiada InPharm Sp. z o.o..
Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Ospen 1000?IR - Import równoległy
Rodzaj preparatuludzki
Numer pozwolenia173/15
Ważnosc pozwolenia2025-04-08
Moc1 000 000 IU
Kody ATCJ01CE02

Powiązane decyzje GIF

Brak powiązanych decyzji GIF dla tego leku na podstawie danych rejestrowych.

Dostępne opakowania leku Ospen 1000

Wielkość opakowania30 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909991216597
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania12 tabl.
Kod GTIN (EAN)05909991216580
Kategoria dostępnościRp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę)
SkasowanyNIE

Substancje czynne leku Ospen 1000

Substancja czynnaPhenoxymethylpenicillinum kalicum
Inny opis ilości1 000 000 IU