Melisana Klosterfrau Original | Płyn doustny, płyn na skórę | M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.


Płyn doustny, płyn na skórę

Melisana Klosterfrau Original

M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.

Melisana Klosterfrau Original to produkt leczniczy w postaci Płyn doustny, płyn na skórę. Substancjami czynnymi tego leku są Cinnamomi cortex, Melissae folium, Cardamomi fructus, Zingiberis rhizoma, Galangae rhizoma, Gentianae radix, Angelicae radix, Myristici semen. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.

Substancja czynna Cinnamomi cortex, Melissae folium, Cardamomi fructus, Zingiberis rhizoma, Galangae rhizoma, Gentianae radix, Angelicae radix, Myristici semen
Postać Płyn doustny, płyn na skórę
Producent M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.
Dostępne opakowania 9 opakowań

Najważniejsze informacje o leku Melisana Klosterfrau Original

Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego)Melisana Klosterfrau Original
Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Melisana Klosterfrau Original?Powszechnie stosowana nazwa dla leku Melisana Klosterfrau Original to Produkt złożony.
W jakiej postaci wydawany jest lek Melisana Klosterfrau Original?Lek Melisana Klosterfrau Original występuje w postaci Płyn doustny, płyn na skórę.
Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Melisana Klosterfrau Original?Za lek Melisana Klosterfrau Original odpowiada M.C.M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o..
Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Melisana Klosterfrau Original?NAR - Procedura narodowa
Rodzaj preparatuludzki
Numer pozwolenia24581
Ważnosc pozwoleniaBezterminowe
Moc

Powiązane decyzje GIF

Brak powiązanych decyzji GIF dla tego leku na podstawie danych rejestrowych.

Dostępne opakowania leku Melisana Klosterfrau Original

Wielkość opakowania1 butelka po 235 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364854
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 95 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364861
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 47 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364847
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 700 ml
Kod GTIN (EAN)05909991427467
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 475 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364816
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 155 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364823
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 950 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364878
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 330 ml
Kod GTIN (EAN)05909991364830
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE
Wielkość opakowania1 butelka po 75 ml
Kod GTIN (EAN)05909991427450
Kategoria dostępnościOTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty)
SkasowanyNIE

Substancje czynne leku Melisana Klosterfrau Original

Substancja czynnaCinnamomi cortex
Ilość substancji czynnej321 mg
Substancja czynnaMelissae folium
Ilość substancji czynnej536 mg
Substancja czynnaCardamomi fructus
Ilość substancji czynnej10 mg
Substancja czynnaZingiberis rhizoma
Ilość substancji czynnej714 mg
Substancja czynnaGalangae rhizoma
Ilość substancji czynnej285 mg
Substancja czynnaGentianae radix
Ilość substancji czynnej714 mg
Substancja czynnaAngelicae radix
Ilość substancji czynnej714 mg
Substancja czynnaMyristici semen
Ilość substancji czynnej71 mg