Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Lakcid |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Lakcid? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Lakcid to Lactobacillus rhamnosus. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Lakcid? | Lek Lakcid występuje w postaci Proszek do sporządzania zawiesiny doustnej. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Lakcid? | Za lek Lakcid odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Lakcid? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 03228 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | minimum 2 mld CFU pałeczek Lactobacillus rhamnosus |
| Kody ATC | A07FA |
| Wielkość opakowania | 50 sasz. proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990820450 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 sasz. proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990820436 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 amp. 2 ml proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990820399 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 50 fiol. 3 ml proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990744084 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 200 amp. |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 10 amp. 2 ml proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990322817 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 amp. 2 ml proszku po 1 dawce + pipeta |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990641208 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 10 fiol. proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990744077 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 50 amp. 2 ml proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990322824 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 fiol. 3 ml proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990820405 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 sasz. proszku po 1 dawce |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990820443 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Lactobacillus rhamnosus |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »