Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Lactulosum Orifarm |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Orifarm? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Orifarm to Lactulosum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Lactulosum Orifarm? | Lek Lactulosum Orifarm występuje w postaci Syrop. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Lactulosum Orifarm? | Za lek Lactulosum Orifarm odpowiada Orifarm Healthcare A/S. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Lactulosum Orifarm? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 01586 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 2,5 g/5 ml |
| Kody ATC | A06AD11 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05711313006317 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990158614 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 fl. 300 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990158621 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Lactulosum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »