Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Lactulosum Amara to produkt leczniczy w postaci Syrop o mocy 7,5 g/15 ml. Substancją czynną tego leku jest Lactulosum liquidum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Lactulosum Amara |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Amara? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Amara to Lactulosum liquidum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Lactulosum Amara? | Lek Lactulosum Amara występuje w postaci Syrop. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Lactulosum Amara? | Za lek Lactulosum Amara odpowiada Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Lactulosum Amara? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 22137 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 7,5 g/15 ml |
| Kody ATC | A06AD11 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991192815 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991192822 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 500 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991192839 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Lactulosum liquidum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 7,5 g |
| Ilość preparatu | 15 ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »