Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Lactulosum Aflofarm |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Aflofarm? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Lactulosum Aflofarm to Lactulosum liquidum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Lactulosum Aflofarm? | Lek Lactulosum Aflofarm występuje w postaci Syrop. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Lactulosum Aflofarm? | Za lek Lactulosum Aflofarm odpowiada Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Lactulosum Aflofarm? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 09453 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 7,5 g/15 ml |
| Kody ATC | A06AD11 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 300 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990945320 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 150 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990945313 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Lactulosum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »