Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Kwiatostan Głogu to produkt leczniczy w postaci Zioła do zaparzania. Substancją czynną tego leku jest Crataegi inflorescentia. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kwiatostan Głogu |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiatostan Głogu? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiatostan Głogu to Crataegi inflorescentia. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kwiatostan Głogu? | Lek Kwiatostan Głogu występuje w postaci Zioła do zaparzania. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kwiatostan Głogu? | Za lek Kwiatostan Głogu odpowiada Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb Spółka Jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kwiatostan Głogu? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | IL-3115/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994311565 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 25 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994311558 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Crataegi inflorescentia |
|---|---|
| Inny opis ilości | 100 g/100 g |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »