Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Kwiat Bzu czarnego to produkt leczniczy w postaci Zioła do zaparzania w saszetkach. Substancją czynną tego leku jest Sambuci flos. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kwiat Bzu czarnego |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiat Bzu czarnego? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiat Bzu czarnego to Sambuci flos. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kwiat Bzu czarnego? | Lek Kwiat Bzu czarnego występuje w postaci Zioła do zaparzania w saszetkach. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kwiat Bzu czarnego? | Za lek Kwiat Bzu czarnego odpowiada Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kwiat Bzu czarnego? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 19399 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc |
| Wielkość opakowania | 30 sasz. po 2 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990628230 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Sambuci flos |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 g |
| Ilość preparatu | 100 g |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »