Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krwawnik Fix |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krwawnik Fix? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krwawnik Fix to Millefolii herba. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krwawnik Fix? | Lek Krwawnik Fix występuje w postaci Zioła do zaparzania w saszetkach. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krwawnik Fix? | Za lek Krwawnik Fix odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krwawnik Fix? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-2743/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 30 sasz. 1,8 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990028207 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 sasz. 1,8 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990028191 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 20 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990028160 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990028177 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990028184 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Millefolii herba |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »