Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople żołądkowe T |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople żołądkowe T? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople żołądkowe T to Preparat złożony. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople żołądkowe T? | Lek Krople żołądkowe T występuje w postaci Płyn doustny. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople żołądkowe T? | Za lek Krople żołądkowe T odpowiada Krakowskie Zakłady Zielarskie "Herbapol" w Krakowie S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople żołądkowe T? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 00142 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990014224 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990014217 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 25 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990014286 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Valerianae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Menthae piperitae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Hyperici tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Amara tinctura |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »