Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople żołądkowe Amara |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople żołądkowe Amara? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople żołądkowe Amara to Hyperici intractum + Menthae piperitae tinctura + Valerianae tinctura + Amara tinctura. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople żołądkowe Amara? | Lek Krople żołądkowe Amara występuje w postaci Krople doustne, roztwór. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople żołądkowe Amara? | Za lek Krople żołądkowe Amara odpowiada Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople żołądkowe Amara? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 22203 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991200367 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991200374 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991200381 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 30 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991200350 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Valerianae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Menthae piperitae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Hyperici intractum |
|---|
| Substancja czynna | Amara tinctura |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »