Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople walerianowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople walerianowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople walerianowe to Valerianae tinctura. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople walerianowe? | Lek Krople walerianowe występuje w postaci Krople doustne. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople walerianowe? | Za lek Krople walerianowe odpowiada Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople walerianowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-0025/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 30 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018598 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 4 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018574 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 5 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018581 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 1 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018567 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 800 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018550 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018543 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Valerianae radix |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »