Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople nasercowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe to Convallariae tinctura titrata + Crataegi tinctura + Valerianae tinctura. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople nasercowe? | Lek Krople nasercowe występuje w postaci Krople doustne. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople nasercowe? | Za lek Krople nasercowe odpowiada Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople nasercowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-2667/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | (50 g + 25 g + 25 g)/100 g |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 90 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | (brak wartości) |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994266711 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Convallariae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Valerianae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Crataegi tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Convallariae tinctura titrata |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »