Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople nasercowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe to Guttae cardiacae. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople nasercowe? | Lek Krople nasercowe występuje w postaci Krople doustne, roztwór. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople nasercowe? | Za lek Krople nasercowe odpowiada PPH MICROFARM Kacperski i wspólnicy Spółka jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople nasercowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-4805/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 30 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990214082 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990214105 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990214099 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 250 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990214150 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990214143 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Convallariae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Valerianae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Crataegi tinctura |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »