Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople nasercowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople nasercowe to Guttae cardiacae. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople nasercowe? | Lek Krople nasercowe występuje w postaci Krople doustne. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople nasercowe? | Za lek Krople nasercowe odpowiada Farmina Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople nasercowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-4111/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 40 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994411135 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 30 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994411128 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 20 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994411111 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Convallariae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Valerianae tinctura |
|---|
| Substancja czynna | Crataegi tinctura |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »