Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Krople miętowe to produkt leczniczy w postaci Krople doustne, roztwór o mocy (95 g + 5 g)/100 g. Substancjami czynnymi tego leku są Menthae piperitae aetheroleum, Menthae piperitae tinctura. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople miętowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe to Menthae piperitae tinctura + Menthae piperitae aetheroleum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople miętowe? | Lek Krople miętowe występuje w postaci Krople doustne, roztwór. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople miętowe? | Za lek Krople miętowe odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople miętowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | IL-0423/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | (95 g + 5 g)/100 g |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 41 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990030620 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 g |
|---|---|
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Menthae piperitae aetheroleum |
|---|
| Substancja czynna | Menthae piperitae tinctura |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »