Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Krople miętowe to produkt leczniczy w postaci Krople doustne. Substancją czynną tego leku jest Menthae piperitae tinctura. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople miętowe |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe to Menthae piperitae tinctura. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople miętowe? | Lek Krople miętowe występuje w postaci Krople doustne. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople miętowe? | Za lek Krople miętowe odpowiada Zakład Farmaceutyczny "Amara" Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople miętowe? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 14042 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990062478 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990062461 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990062454 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Menthae piperitae tinctura |
|---|---|
| Inny opis ilości | . |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »