Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Krople miętowe Aflofarm |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe Aflofarm? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Krople miętowe Aflofarm to Menthae piperitae tinctura cum menthae piperitae aetheroleo. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Krople miętowe Aflofarm? | Lek Krople miętowe Aflofarm występuje w postaci Krople doustne. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Krople miętowe Aflofarm? | Za lek Krople miętowe Aflofarm odpowiada Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Krople miętowe Aflofarm? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-0058/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 35 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018468 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 30 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018536 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 5 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018499 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 20 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018529 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 10 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018505 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 0,8 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018475 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 1 kg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990018482 |
| Kategoria dostępności | (brak wartości) |
| Skasowany | TAK |
| Substancja czynna | Menthae piperitae tinctura cum menthae piperitae aetheroleo |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »