Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Koszyczek Rumianku to produkt leczniczy w postaci Zioła do zaparzania. Substancją czynną tego leku jest Chamomillae anthodium. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Koszyczek Rumianku |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Koszyczek Rumianku? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Koszyczek Rumianku to Chamomillae anthodium. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Koszyczek Rumianku? | Lek Koszyczek Rumianku występuje w postaci Zioła do zaparzania. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Koszyczek Rumianku? | Za lek Koszyczek Rumianku odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Koszyczek Rumianku? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 19390 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990027675 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990027682 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 20 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990027668 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Chamomillae anthodium |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 1 g/g |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »