Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kwiat Rumianku |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiat Rumianku? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kwiat Rumianku to Matricariae flos. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kwiat Rumianku? | Lek Kwiat Rumianku występuje w postaci Zioła do zaparzania w saszetkach. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kwiat Rumianku? | Za lek Kwiat Rumianku odpowiada Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kwiat Rumianku? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 19403 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 1 g/saszetkę |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 30 torebek 1,5 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994310612 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 30 sasz. 1 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909994310629 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Matricariae flos |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »