Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Koszyczek Arniki to produkt leczniczy w postaci Zioła do zaparzania. Substancją czynną tego leku jest Arnica anthodium. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Koszyczek Arniki |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Koszyczek Arniki? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Koszyczek Arniki to Arnicae anthodium. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Koszyczek Arniki? | Lek Koszyczek Arniki występuje w postaci Zioła do zaparzania. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Koszyczek Arniki? | Za lek Koszyczek Arniki odpowiada Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Koszyczek Arniki? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | IL-1531/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990628155 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. po 25 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990628148 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Arnica anthodium |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 g |
| Ilość preparatu | 100 g |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »