Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Korzeń Rzewienia |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Korzeń Rzewienia? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Korzeń Rzewienia to Rhei radix. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Korzeń Rzewienia? | Lek Korzeń Rzewienia występuje w postaci Zioła do zaparzania. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Korzeń Rzewienia? | Za lek Korzeń Rzewienia odpowiada Zakład Konfekcjonowania Ziół "FLOS" Elżbieta i Jan Głąb spółka jawna. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Korzeń Rzewienia? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-1532/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 22,8-25,2 mg związków hydroksyantracenowych w przeliczeniu na reinę/1 g |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990628629 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 25 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990628612 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Rhei radix |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »