Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Koper włoski fix |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Koper włoski fix? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Koper włoski fix to Foeniculi fructus. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Koper włoski fix? | Lek Koper włoski fix występuje w postaci Zioła do zaparzania w saszetkach. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Koper włoski fix? | Za lek Koper włoski fix odpowiada Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Koper włoski fix? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | IL-2439/LN |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | |
| Kody ATC |
| Wielkość opakowania | 1 op. 50 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990030026 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 1 op. 20 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990030002 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 30 sasz. 2 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990029990 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 20 sasz. 2 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990029976 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 op. 100 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990030033 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | TAK |
| Wielkość opakowania | 26 sasz. 2 g |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990029983 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Foeniculi fructus |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »