Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Klimicin |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Klimicin? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Klimicin to Clindamycinum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Klimicin? | Lek Klimicin występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań i infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Klimicin? | Za lek Klimicin odpowiada Sandoz GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Klimicin? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 00675 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 300 mg/2 ml (150 mg/ml) |
| Kody ATC | J01FF01 |
| Wielkość opakowania | 10 amp. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990067527 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 amp. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990067510 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Clindamycini phosphas |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »