Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Klacid to produkt leczniczy w postaci Granulat do sporządzania zawiesiny doustnej o mocy 250 mg/5 ml. Substancją czynną tego leku jest Clarithromycinum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Klacid |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Klacid? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Klacid to Clarithromycinum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Klacid? | Lek Klacid występuje w postaci Granulat do sporządzania zawiesiny doustnej. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Klacid? | Za lek Klacid odpowiada Viatris Healthcare Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Klacid? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 07806 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 250 mg/5 ml |
| Kody ATC | J01FA09 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 60 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990780624 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990780617 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990780631 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Clarithromycinum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 250 mg |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »