Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Klabax 250 mg/5 ml |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Klabax 250 mg/5 ml? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Klabax 250 mg/5 ml to Clarithromycinum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Klabax 250 mg/5 ml? | Lek Klabax 250 mg/5 ml występuje w postaci Granulat do sporządzania zawiesiny doustnej. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Klabax 250 mg/5 ml? | Za lek Klabax 250 mg/5 ml odpowiada Ranbaxy (Poland) Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Klabax 250 mg/5 ml? | MRP - Procedura wzajemnego uznania |
| Numer pozwolenia | 12404 |
| Ważnosc pozwolenia | 2023-01-09 |
| Moc | 250 mg/5 ml |
| Kody ATC | J01FA |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990620678 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 1 butelka 60 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990620661 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Clarithromycinum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »