Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kiovig |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kiovig? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kiovig to Immunoglobulinum humanum normale. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kiovig? | Lek Kiovig występuje w postaci Roztwór do infuzji. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kiovig? | Za lek Kiovig odpowiada Takeda Manufacturing Austria AG. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kiovig? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 100 mg/ml |
| Kody ATC | J06BA02 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990425174 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/004 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 300 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990782208 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/006 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 50 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990425167 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/003 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 25 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990425150 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/002 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 200 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990425181 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/005 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 10 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990425143 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/05/329/001 |
| Substancja czynna | Immunoglobulinum humanum normale |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »