Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kineret |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kineret? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kineret to Anakinrum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kineret? | Lek Kineret występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kineret? | Za lek Kineret odpowiada Swedish Orphan Biovitrum AB. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kineret? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 100 mg/0,67 ml |
| Kody ATC | L04AC03 |
| Wielkość opakowania | 1 fiol. 100 mg |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990007578 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/203/004 |
| Wielkość opakowania | 28 amp.-strzyk. |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990007561 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/203/003 |
| Wielkość opakowania | 7 amp.-strzyk. 0,67 ml z podziałką |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 07350031443271 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/203/006 |
| Wielkość opakowania | 1 amp.-strzyk. 0,67 ml z podziałką |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991138592 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/203/005 |
| Wielkość opakowania | 7 amp.-strzyk. |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990007554 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/203/002 |
| Wielkość opakowania | 1 amp.-strzyk. |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990007547 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/203/001 |
| Wielkość opakowania | 28 amp.-strzyk. 0,67 ml z podziałką |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991138615 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/02/203/007 |
| Wielkość opakowania | 7 amp.-strzyk. 0,67 ml z podziałką |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991138608 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | TAK |
| Numer EU | EU/1/02/203/006 |
| Substancja czynna | Anakinrum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »