Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Kidofen max to produkt leczniczy w postaci Zawiesina doustna o mocy 250 mg/5 ml. Substancją czynną tego leku jest Ibuprofenum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kidofen max |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kidofen max? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kidofen max to Ibuprofenum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kidofen max? | Lek Kidofen max występuje w postaci Zawiesina doustna. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kidofen max? | Za lek Kidofen max odpowiada Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kidofen max? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 26590 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | 250 mg/5 ml |
| Kody ATC | M01AE01 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991463267 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Ibuprofenum |
|---|---|
| Inny opis ilości | 250 mg//5 ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »