Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Kidofen Duo to produkt leczniczy w postaci Zawiesina doustna o mocy (100 mg + 125 mg)/5 ml. Substancjami czynnymi tego leku są Paracetamolum, Ibuprofenum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kidofen Duo |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kidofen Duo? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kidofen Duo to Ibuprofenum + Paracetamolum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kidofen Duo? | Lek Kidofen Duo występuje w postaci Zawiesina doustna. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kidofen Duo? | Za lek Kidofen Duo odpowiada Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kidofen Duo? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 21238 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowe |
| Moc | (100 mg + 125 mg)/5 ml |
| Kody ATC | M01AE51 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 100 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991067496 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Paracetamolum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 125 mg |
| Ilość preparatu | 5 ml |
| Substancja czynna | Ibuprofenum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 100 mg |
| Ilość preparatu | 5 ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »