Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Kevzara |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Kevzara? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Kevzara to Sarilumabum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Kevzara? | Lek Kevzara występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Kevzara? | Za lek Kevzara odpowiada Sanofi Winthrop Industrie. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Kevzara? | CEN - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Numer pozwolenia | (brak wartości) |
| Ważnosc pozwolenia | (brak wartości) |
| Moc | 150 mg |
| Kody ATC | L04AC14 |
| Wielkość opakowania | 6 wstrzykiwaczy 1,14 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991336295 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/17/1196/006 |
| Wielkość opakowania | 2 wstrzykiwacze 1,14 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991336288 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/17/1196/005 |
| Wielkość opakowania | 1 wstrzykiwacz 1,14 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909991358280 |
| Kategoria dostępności | Rpz - Wydawane z przepisu lekarza do zastrzeżonego stosowania (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Numer EU | EU/1/17/1196/011 |
| Substancja czynna | Sarilumabum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »