Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Ketonal |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketonal? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketonal to Ketoprofenum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Ketonal? | Lek Ketonal występuje w postaci Roztwór do wstrzykiwań. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Ketonal? | Za lek Ketonal odpowiada Sandoz GmbH. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Ketonal? | NAR - Procedura narodowa |
| Numer pozwolenia | 06595 |
| Ważnosc pozwolenia | Bezterminowy |
| Moc | 50 mg/ml |
| Kody ATC | M01AE03 |
| Wielkość opakowania | 10 amp. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990659524 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 5 amp. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990659517 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Wielkość opakowania | 50 amp. 2 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05909990659531 |
| Kategoria dostępności | Rp - Wydawane z przepisu lekarza (na receptę) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Ketoprofenum |
|---|
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »