Codziennie aktualizowane terminy do specjalistów w całej Polsce
Ketoangin to produkt leczniczy w postaci Aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór o mocy 1 mg/ml. Substancją czynną tego leku jest Ketoprofenum. Na stronie znajdziesz podstawowe dane rejestrowe, dostępne opakowania i informacje o substancjach czynnych.
| Nazwa leku (nazwa produktu leczniczego) | Ketoangin |
|---|---|
| Jaka jest powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketoangin? | Powszechnie stosowana nazwa dla leku Ketoangin to Ketoprofenum. |
| W jakiej postaci wydawany jest lek Ketoangin? | Lek Ketoangin występuje w postaci Aerozol do stosowania w jamie ustnej, roztwór. |
| Jaka firma jest odpowiedzialna za lek Ketoangin? | Za lek Ketoangin odpowiada Adamed Pharma S.A.. |
| Jaka jest typ procedury dopuszczenia do obrotu leku Ketoangin? | NAR - Procedura narodowa |
| Rodzaj preparatu | ludzki |
| Numer pozwolenia | 27635 |
| Ważnosc pozwolenia | 2028-04-04 |
| Moc | 1 mg/ml |
| Kody ATC | A01AD11 |
| Wielkość opakowania | 1 butelka po 15 ml |
|---|---|
| Kod GTIN (EAN) | 05900411010306 |
| Kategoria dostępności | OTC - Wydawane bez przepisu lekarza (bez recepty) |
| Skasowany | NIE |
| Substancja czynna | Ketoprofenum |
|---|---|
| Ilość substancji czynnej | 0,024 g |
| Ilość preparatu | 15 ml |
Adresy, godziny otwarcia, telefony i dojazd do oddziałów NFZ w całej Polsce.
Zobacz wszystkie oddziały »